Staszek iGRAszkowski

Hodowca niezależnych indyków klasy A. Własny wybieg, ostra selekcja, żadnych marnych nielotów.
Lubisz gry niezależne? No to pjona!

ODWIEDŹ KANAŁ I SUBSKRYBUJ!

Abstrakton

Gra tekstowa stworzona przez Staszka dla jego widzów.

Specyfikacja

gatunek: tekstowa, interaktywna;
język: polski;
cena: całkowicie darmowa!
rozgrywka: rozwiązywanie zagadek, eksploracja;
silnik: Twine 2 (Harlowe);

O Abstraktonie

Gracze będą przemierzać abstrakcyjny świat pełen odniesień do gier i kanału Staszka (włączając w to specyficzny suchy humor), eksplorować tajemnicze lokacje, poszukiwać wskazówek i rozwiązywać mniej lub bardziej zawiłe zagadki. Gra usiana jest easter eggami i smaczkami - nawet po właściwym przejściu gry nadal skrywać będzie kilka tajemnic.

ŚLEDŹ NA FEJSIE!

Wymagania

Do zagrania w grę wymagana jest jedynie przeglądarka. Grę można odpalić zarówno na komputerze jak i telefonie. Upewnij się, że nie masz blokady wyskakujących okienek! Zalecam także mieć pod ręką kartkę i ołówek do robienia notatek, niektóre zagadki bez tego mogą być o wiele trudniejsze do rozgryzienia.

No to gramy!

Gra docelowo podzielona jest na trzy księgi. Zaleca się przechodzenie gry chronologicznie, głównie dla smaczków i niektórych wątków, ale nie jest to wymagane. Księga II jest kompletnie inną historią niż I.

Księga I: Sekret Indoriona

Indorion, tajemnicze bóstwo, skrył przed ludzkością swój największy sekret. Tylko wybrańcy będą godni go poznać.

CZYTAJ KSIĘGĘ I

Księga II: Broń Wykluczenia

Świat pogrążony w anarchii gramatycznej i ortograficznej, szerzący się chaos i pojawiające się znikąd istoty. Świat, który dzisiaj się skończy. Świat, którego przyszłość leży w rękach tajemniczego bezimiennego, wyrzuconego na brzeg nieznanej wyspy z zegarkiem, który podobno potrafi manipulować czasem. Bez pamięci, bez wspomnień, bez świadomości zagrożenia, z którym przyjdzie mu się zmierzyć.

PREMIERA: 6.9.2022

CZYTAJ KSIĘGĘ II

Księga III

T.B.A.